REKLAMA
REKLAMA

Mechanik najlepszy w eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego

SANOK. 20 kwietnia w Zespole Szkół Nr 3 w Sanoku odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego, w których bezkonkurencyjni byli uczniowie sanockiego „Mechanika”.

 

W części pisemnej ww. turnieju wystartowało 15 uczestników ze szkół ponadgimnazjalnych. Wśród indywidualnych uczestników I miejsce zajął Nitka Grzegorz z Zespołu Szkół nr 2, II miejsce Pacanowski Kamil z Zespołu Szkół nr 2, III miejsce Sieńczak Piotr z Zespołu Szkół w Nowosielcach.

Drużynowo eliminacje powiatowe w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyli uczniowie z Zespołu Szkół nr 2, II miejsce – Zespół Szkół nr 5, III miejsce Zespół Szkół nr 3.

foto: Strona Internetowa Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku

Natomiast 27 kwietnia w Zespole Szkół w Strachocinie miały miejsce eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. W części pisemnej turnieju wystartowało łącznie 18 uczestników, których zadaniem było rozwiązanie testu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego.

Część praktyczna polegała na jeździe rowerem po miasteczku rowerowym mieszczącym się przy Zespole Szkół w Strachocinie. I miejsce w eliminacjach powiatowych w kategorii drużyn szkół podstawowych uzyskała Szkoła Podstawowa w Besku, II miejsce ­Szkoła Podstawowa w Nowosielcach.

Drużynowo w kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce zajęło Gimnazjum w Tarnawie Dolnej, II miejsce – Gimnazjum w Besku, III miejsce Gimnazjum w Strachocinie.

Indywidualnie ze szkół podstawowych I miejsce zajął Deptuch Piotr – Szkoła Podstawowa w Besku, II miejsce –Burczyk Miłosz – Szkoła Podstawowa w Nowosielcach, III miejsce Kijowski Filip – Szkoła Podstawowa w Besku. Ze szkół gimnazjalnych wśród indywidualnych uczestników zwyciężył Grzesik Adrian – Zespół Szkół w Besku, II miejsce – Grzyb Jakub z Gimnazjum w Tarnawie Dolnej, III miejsce Tkacz Damian reprezentujący Gimnazjum w Tarnawie Dolnej.

Organizatorami turnieju był starosta sanocki oraz komenda Powiatowa Policji w Sanoku. Nagrody rzeczowe oraz poczęstunek dla młodzieży ufundował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie oraz firma Trans NG Sanok.

04-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)