REKLAMA
REKLAMA

Mechanik najlepszy w eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego

SANOK. 20 kwietnia w Zespole Szkół Nr 3 w Sanoku odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego, w których bezkonkurencyjni byli uczniowie sanockiego „Mechanika”.

 

W części pisemnej ww. turnieju wystartowało 15 uczestników ze szkół ponadgimnazjalnych. Wśród indywidualnych uczestników I miejsce zajął Nitka Grzegorz z Zespołu Szkół nr 2, II miejsce Pacanowski Kamil z Zespołu Szkół nr 2, III miejsce Sieńczak Piotr z Zespołu Szkół w Nowosielcach.

Drużynowo eliminacje powiatowe w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyli uczniowie z Zespołu Szkół nr 2, II miejsce – Zespół Szkół nr 5, III miejsce Zespół Szkół nr 3.

foto: Strona Internetowa Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku

Natomiast 27 kwietnia w Zespole Szkół w Strachocinie miały miejsce eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. W części pisemnej turnieju wystartowało łącznie 18 uczestników, których zadaniem było rozwiązanie testu wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego.

Część praktyczna polegała na jeździe rowerem po miasteczku rowerowym mieszczącym się przy Zespole Szkół w Strachocinie. I miejsce w eliminacjach powiatowych w kategorii drużyn szkół podstawowych uzyskała Szkoła Podstawowa w Besku, II miejsce ­Szkoła Podstawowa w Nowosielcach.

Drużynowo w kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce zajęło Gimnazjum w Tarnawie Dolnej, II miejsce – Gimnazjum w Besku, III miejsce Gimnazjum w Strachocinie.

Indywidualnie ze szkół podstawowych I miejsce zajął Deptuch Piotr – Szkoła Podstawowa w Besku, II miejsce –Burczyk Miłosz – Szkoła Podstawowa w Nowosielcach, III miejsce Kijowski Filip – Szkoła Podstawowa w Besku. Ze szkół gimnazjalnych wśród indywidualnych uczestników zwyciężył Grzesik Adrian – Zespół Szkół w Besku, II miejsce – Grzyb Jakub z Gimnazjum w Tarnawie Dolnej, III miejsce Tkacz Damian reprezentujący Gimnazjum w Tarnawie Dolnej.

Organizatorami turnieju był starosta sanocki oraz komenda Powiatowa Policji w Sanoku. Nagrody rzeczowe oraz poczęstunek dla młodzieży ufundował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie oraz firma Trans NG Sanok.

04-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)