REKLAMA
REKLAMA

Mikołaj odwiedził najmłodszych podopiecznych Stowarzyszenia Pomoc Rodzinie

SANOK / PODKARPACIE. Krąg Sanocki Stowarzyszenia Pomoc Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego zorganizował po raz piąty wieczór mikołajkowy dla dzieci z rodzin biednych, wielodzietnych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Z pisemną prośbą zwróciliśmy się do niektórych firm o wsparcie naszej akcji, co umożliwiło nam przygotowanie paczek  mikołajkowych dla dzieci.

Pomocy w formie rzeczowej, jak: zabawki, przybory szkolne, słodycze itp. udzieliło 5 osób indywidualnych i 4 sklepy. Pani będąca właścicielką Restauracji „Bartek” udostępniła salę na zorganizowanie wieczorku mikołajkowego z poczęstunkiem dla 41 dzieci i towarzyszących im rodziców.

Dzięki ludziom dobrej woli i gorącego serca, sprawiliśmy dzieciom ogromną radość. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania wieczorku mikołajkowego: Członkom Stowarzyszenia, Sponsorom oraz młodzieży, która urozmaicając ten wieczór swoim występem muzycznym, przyczyniła się do stworzenia ciepłego i serdecznego nastroju.

Wanda Wojtuszewska / Stowarzyszenie Pomoc Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Sanoku

14-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)