REKLAMA
REKLAMA

Mistrzowskie Walki Gibadły. Sekcja bokserska w Sanoku zawiesza działalność

RING SANOK. Pełnym sukcesem zakończył udział Maksymilian Gibadło w II Międzynarodowym turnieju o puchar Stowarzyszenia Alternatywa w Dębicy. „Maki” pierwszy raz boksował w kategorii 60 kg i bez problemów pokonał utytułowanych rywali.

W pierwszej walce jednogłośnie zwyciężył z tegorocznym Mistrzem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Jakubem Dalem z Brzeska.
„Maki” od pierwszej rundy dominował co wzbudziło aplauz na widowni.

Walka finałowa wzbudziła jeszcze większe zainteresowanie, gdyż Gibadło krzyżował rękawice z Mistrzem kadetów z Ukrainy Władysłavem Leslivem Lwów.

Przeciwnik preferował walkę boksu siłowego. – Podjęliśmy taktykę by od pierwszej rundy ostro zaatakować co zaskoczyło Ukraińca.
„Maki” dobrze przygotowany kondycyjnie , co było zawsze jego zaletą wykorzystał wszystko co potrafi – podkreślał Bronisław Krawiec, trener RING MOSiR Sanok.

Gibadło mimo młodego wieku jest zawodnikiem kompletnym, może boksować w dystansie jak i w zwarciu, umie przyjąć i szybko przejść do kontrataku.

Dzięki swoim atutom „Maki” stoczył najładniejszą, zwycięską walkę turnieju za co otrzymał okazały puchar i bon na rower górski.
– Chciałem podkreślić ze jest to największy talent od okresu kiedy medale rangi mistrzowskiej zdobywał Marian Podczaszy i z żalem muszę powiedzieć, iż z powodu braku sponsorów sekcja bokserska od nowego roku zawiesza swoją działalność a Gibadło zmienia klub na Wisłok Rzeszów – kończy opiekun sanockich bokserów.

materiał nadesłany

03-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)