REKLAMA
REKLAMA

Młodzież zapobiega pożarom (ZDJĘCIA)

GMINA ZAGÓRZ. Młodzież z gminy Zagórz chętnie włączyła się w działania mające na celu podniesienie wiedzy pożarniczej. Świadczy o tym fakt iż 22 uczniów szkół podstawowych z gminy oraz 10 uczniów gimnazjów wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

 

Eliminacje gminne do turnieju odbyły się 13 marca w Porażu.

Na podstawie regulaminu turnieju jury eliminacji gminnych po dokonaniu oceny testów pisemnych jak i wypowiedzi ustnych zakwalifikowało do eliminacji powiatowych 6 osób z gminy Zagórz. Oceny tej dokonywało jury w składzie: kpt. Robert Wojciechowski – przewodniczący, dh Mateusz Latusek – sekretarz oraz 3 członków: dh Robert Gołkowski, dh Bogusław Mołczan i dh Grzegorz Paszkiewicz.

Osoby które otrzymały nawiększą liczbę punktów to Cyprian Felenczak, Piotr Kotulski, Szymon Kasprzyk, Adam Antolak, Kamil Paszkiewicz i Radosław Kula.

Oprócz wyróżnienia jakim jest niewątpliwie możliwość udziału w wyższym etapie turnieju, czyli w eliminacjach powiatowych wyróżnione osoby otrzymały nagrody w postaci książek i albumów. Wszyscy uczestnicy natomiast za chęć udziału w turnieju i czas poświęcony na przygotowanie się do niego otrzymali dyplomy oraz „Zagórski multimedialny elementarz ekologiczny”.

Nagrody dla młodzieży wręczali: burmistrz Zagórza – Ernest Nowak, Prezes Zarządu Oddziału Miejsko – Gminnego ZOSP RP Robert Gołkowski, Komendant Gminny ZOSP RP Bogusław Mołczan i kpt. Robert Wojciechowski – Zastępca Naczelnika Wydziału Operacyjno – Rozpoznawczego w KPPSP Sanok.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie powiatowym.

Sabina Fal

20-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)