REKLAMA
REKLAMA

Młodzież zapobiega pożarom (ZDJĘCIA)

GMINA ZAGÓRZ. Młodzież z gminy Zagórz chętnie włączyła się w działania mające na celu podniesienie wiedzy pożarniczej. Świadczy o tym fakt iż 22 uczniów szkół podstawowych z gminy oraz 10 uczniów gimnazjów wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

 

Eliminacje gminne do turnieju odbyły się 13 marca w Porażu.

Na podstawie regulaminu turnieju jury eliminacji gminnych po dokonaniu oceny testów pisemnych jak i wypowiedzi ustnych zakwalifikowało do eliminacji powiatowych 6 osób z gminy Zagórz. Oceny tej dokonywało jury w składzie: kpt. Robert Wojciechowski – przewodniczący, dh Mateusz Latusek – sekretarz oraz 3 członków: dh Robert Gołkowski, dh Bogusław Mołczan i dh Grzegorz Paszkiewicz.

Osoby które otrzymały nawiększą liczbę punktów to Cyprian Felenczak, Piotr Kotulski, Szymon Kasprzyk, Adam Antolak, Kamil Paszkiewicz i Radosław Kula.

Oprócz wyróżnienia jakim jest niewątpliwie możliwość udziału w wyższym etapie turnieju, czyli w eliminacjach powiatowych wyróżnione osoby otrzymały nagrody w postaci książek i albumów. Wszyscy uczestnicy natomiast za chęć udziału w turnieju i czas poświęcony na przygotowanie się do niego otrzymali dyplomy oraz „Zagórski multimedialny elementarz ekologiczny”.

Nagrody dla młodzieży wręczali: burmistrz Zagórza – Ernest Nowak, Prezes Zarządu Oddziału Miejsko – Gminnego ZOSP RP Robert Gołkowski, Komendant Gminny ZOSP RP Bogusław Mołczan i kpt. Robert Wojciechowski – Zastępca Naczelnika Wydziału Operacyjno – Rozpoznawczego w KPPSP Sanok.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie powiatowym.

Sabina Fal

20-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)