REKLAMA
REKLAMA

Mróz zbiera śmiertelne żniwo

DOMARADZ. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 54-letniego mieszkańca Domaradza. Mężczyznę znaleziono leżącego na śniegu. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Przyczyną śmierci było prawdopodobnie wychłodzenie organizmu.

Wczoraj, przed godz. 9 mieszkanka Domaradza telefonicznie poinformowała brzozowskich policjantów o znalezieniu ciała swojego sąsiada. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że jest to 54-letni mieszkaniec Domaradza. Mężczyzna leżał na drodze polnej, w odległości ponad 200 metrów od własnej posesji. Niestety, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Przyczyną śmierci 54-latka było wychłodzenie organizmu. Mieszkaniec Domaradza prawdopodobnie spożywał wcześniej alkohol. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny.

Apelujemy o zwracanie uwagi na osoby, których zachowanie wskazuje, że mogą się znajdować w stanie nietrzeźwości. Podczas panujących mrozów są one bardziej narażone na nadmierne wychłodzenie organizmu. Pamiętajmy o tym, że nasza prawidłowa reakcja może uratować taką osobę przed zamarznięciem.

KPP Brzozów

09-02-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)