REKLAMA
REKLAMA

Nagrodzono najlepszych nauczycieli (VIDEO HD)

Nagrodzono najlepszych nauczycieli (VIDEO HD)

SANOK. W Urzędzie Miasta Sanoka 12 października odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Stało się ono okazją do corocznego nagrodzenia nauczycieli za ich pracę.

W spotkaniu wzięli udział: władze miasta Sanoka, dyrektorzy miejskich żłobków, przedszkoli i szkół, nominowani do nagród nauczyciele, przedstawiciele: Rady Miasta Sanoka, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sanoku, Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku oraz Wydziału Edukacji, Kultury Fizycznej i Promocji Urzędu Miasta w Sanoku.

Uroczystość rozpoczął wiceburmistrz Sanoka Marian Kurasz, który na ręce obecnych dyrektorów i nauczycieli złożył serdeczne życzenia z okazji ich święta, wręczając każdemu z nich różę pod koniec uroczystości.

Na wniosek dyrektorów szkół 16 nauczycieli z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów otrzymało nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Stały się one uhonorowaniem ich szczególnych osiągnięć w pracy dydaktyczno-wychowawczej z dziećmi i młodzieżą. Wyróżnieni pedagodzy odebrali nagrody z rąk wiceburmistrza.

Uroczystość uświetnił występ uczennic z Gimnazjum nr 4 w Sanoku pod kierunkiem Adama Kuligi.

Warto dodać, że na wniosek Burmistrza Miasta Sanoka Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za całokształt pracy pedagogicznej otrzymała Małgorzata Pietrzycka – dyrektor Przedszkola nr 3 w Sanoku, zaś prestiżowe odznaczenie – Medal Komisji Edukacji Narodowej – Janina Starakiewicz – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 w Sanoku.

źródło: Urząd Miasta w Sanoku

12-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)