REKLAMA
REKLAMA

Nakręć film i wygraj kurs językowy

SANOK. Powiat Sanocki  oraz A4 Szkoła Języków w Sanoku ogłaszają konkurs na filmik reklamowy pod tytułem „Skutki nieznajomości języków – czyli bez języków ani rusz”. Do wygrania jest kurs językowy.

W konkursie może brać udział młodzież indywidualnie lub w parach w wieku od 13 do 19 lat. Filmiki mogą mieć długość od 30 do 120 sekund.  – Zależy nam na tym aby pokazać w jaki sposób brak znajomości języków obcych może negatywnie wpłynąć na naszą sytuację na przykład w podróży czy w pracy. Liczymy na materiały przedstawiające zabawne sytuacje – tłumaczy Sebastian Niżnik starosta sanocki.

O przyznaniu poszczególnych nagród zdecyduje jury konkursu, które weźmie pod uwagę treść opowiedzianej historii, kreatywność, staranność wykonania dzieła. Jury zastrzega sobie prawo również do przyznania wyróżnień.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 26 września br. na sanockim Rynku podczas obchodów Europejskiego Dnia Języków. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.powiat-sanok.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24  września 2012r. – pocztą elektroniczną info@a4.sanok.pl lub promocja@powiat-sanok.pl (do godz. 23.59) lub poczta tradycyjną na adres SzkołA4 Języków, Kazimierza Wielkiego 3/10, 38-500 Sanok.

Wszelkie szczegóły konkursu, regulamin, formularz zgłoszeniowy dostępne będą na stronie www.a4.sanok.pl , www.powiat-sanok.pl. Telefonicznie szczegóły można uzyskać pod numerem 13 46 38 494.

foto: sxc.hu

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

 

14-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)