REKLAMA
REKLAMA

Niesforny woźnica

SANOK. Woźnica podczas poruszania się zaprzęgiem konnym spadł z wozu. Leżącego na jezdni zakrwawionego mężczyznę przewieziono do szpitala. Tam jednak poczuł się zdecydowanie lepiej i wszczął awanturę. Ostatecznie noc spędził w policyjnym areszcie.

Dyżurny Policji w sobotę przed godz. 21.30 odebrał zgłoszenie o leżącym na jezdni, zakrwawionym mężczyźnie, prawdopodobnie uczestniku zdarzenia drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że 49-letni mieszkaniec powiatu sanockiego w stanie upojenia alkoholowego powoził zaprzęgiem konnym. W pewnym momencie spadł z wozu i nie był w stanie samodzielnie się podnieść.

Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła mężczyznę do szpitala w Sanoku. Jednak pobyt pokrzywdzonego na oddziale ratunkowym nie trwał długo z powodu jego agresywnego zachowania. Po tym jak odnosił się wulgarnie do personelu, groził pielęgniarkom i lekarzom kolejną awanturą oraz zakłócał spokój innym pacjentom, na miejsce wezwano Policję. Aby zbadać stan trzeźwości mężczyzny, pobrano mu do badania krew.

Awanturnik  został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc.

KPP Sanok

12-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)