REKLAMA
REKLAMA

Nowe siedziska w sanockim parku

SANOK. Kilka dni temu, na platformie widokowej w sanockim parku zamontowane zostały nowe siedziska. Jest to kolejne działanie Urzędu Miasta w Sanoku, w celu uatrakcyjnienia mieszkańcom i turystom korzystania z tego obiektu.

Siedziska są atestowane, wykonane ze stali nierdzewnej. Usytuowane zostały na połowie obwodu drugiej kondygnacji platformy widokowej. Za ich wykonanie i zamontowanie odpowiedzialne było Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Dzięki siedziskom odwiedzający park będą mogli nie tylko odpocząć wśród zieleni, ale również podziwiać widok na Góry Słonne.

Oprócz powyższego oczyszczono teren południowej części parku, m.in. z tarniny i śmieci, a także dokonano w ubiegłym roku wycinki drzew stanowiących zagrożenie. Działania te znacznie poprawiły widoczność z platformy.

Jest to kolejny element realizowanych przez Urząd Miasta wytycznych, opracowanych przez Instytut Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej „Zielony Sanok” pod red. dr inż. arch. Agaty Zachariasz.

 

rzecznik prasowy UM w Sanoku
Agnieszka Frączek

19-04-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)