REKLAMA
PGE
REKLAMA

Nowy samochód patrolowy Straży Miejskiej w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK. Sanocka Straż Miejska ma nowy samochód patrolowy. Jego zakup polepszy warunki i komfort pracy funkcjonariuszy.

Od początku istnienia Straż Miejska w Sanoku dysponowała używanymi pojazdami. Najpierw był to starszy volkswagen, którego zastąpił równie wysłużony Renault Kangoo.

 

Niestety był on już mocno wyeksploatowany, o czym świadczył chociażby stan licznika – ponad 400 tysięcy przejechanych kilometrów. Koszty naprawy przestały być opłacalne, więc podjęliśmy decyzję o zakupie nowego samochodu – wyjaśnia Waldemar Och, Sekretarz Miasta Sanoka.

W marcu rozpoczęliśmy procedurę skłania zapytań ofertowych. Spośród otrzymanych ofert 3 dealerów, najkorzystniejsza okazała się oferta skody – dodaje Pan Sekretarz.

 

Nowy pojazd marki Skoda Roomster kosztuje poniżej 50 tys. zł i został wzięty w leasing. Co ważne w tej cenie zawarte zostało także dodatkowe wyposażenie, jak klimatyzacja, relingi dachowe, instalacja gazowa oraz pomalowanie pojazdu w kolorystyce, która obowiązuje wszystkie samochody straży miejskiej od 1 lipca.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

04-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.