REKLAMA
REKLAMA

Otwarcie zielonego rynku. Przed nami mikołajkowy tydzień

SANOK / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta Sanoka i kupcy z targowiska miejskiego zapraszają na uroczyste otwarcie odnowionego bazaru miejskiego przy ul. Lipińskiego. Odbędzie się ono w najbliższą sobotę o godz. 10.00. Towarzyszyć temu będzie inauguracja Tygodnia Mikołajkowego na Bazarze.

W ten dzień na kupujących czeka wiele atrakcji i promocji, a bazar odwiedzi sam św. Mikołaj, który będzie rozdawał słodkości. Jednak to nie wszystko, bowiem na cały tydzień poprzedzającym mikołajki, sanoccy kupcy przygotowali wiele promocji, rabatów i okazji.

Już dziś serdecznie zapraszamy na bazar przy ul. Lipińskiego, zarówno kupujących, jak i chętnych dzierżawców, na których czekają jeszcze wolne boksy do wynajęcia. Zapewniamy atrakcyjne warunki najmu.

W wyniku prowadzonej przez Miasto Sanok przebudowy bazaru miejskiego przy ul. Lipińskiego powstał nowy, zadaszony obiekt. Kupcy mają do do dyspozycji 79 boksów, każdy o powierzchni ok. 11 m kw. z możliwością łączenia boksów ze sobą. Stoiska wyposażone są w instalację elektryczną, zamykane opuszczaną bramą roletową. Alejki między pięcioma rzędami stoisk wyłożone zostały kostką betonową. W tylnej części placu, również pod zadaszeniem, stanęło 10 stołów handlowych.

Poza obecnie istniejącymi toaletami, powstała dodatkowa przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Główne wejście na obiekt usytuowane jest od strony ul. Lipińskiego.

30-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)