REKLAMA

Piątkowe granie w Nobo Cafe

SANOK. W piątek (24 sierpnia) o godzinie 20.00 w restauracji Nobo Cafe odbędzie się koncert Alexa Carlina, który wystąpi wraz z Jackiem Głowackim oraz Atmą Anurem. Wstęp wolny

Alex Carlin, amerykański rock and rollowiec, który wiele lat temu zamieszkał w Krakowie, gitarzysta, wokalista, pianista i perkusista, człowiek, o którym mówią że jest żywą szafą grającą. Artysta, który jest również rekordzistą Guinness’a w najdłuższym koncercie gitarowym granym solo wystąpi razem z gitarzystą Jackiem Głowackim.

Ich perkusistą będzie Atma Anur, który udowodnił swoje zdolności w latach 80 i 90-tych jako „perkusista gwiazd”. Grał z największymi gwiazdami w przemyśle muzycznym włączając David Bowie, Greg Allman, Jason Newstead, Ritchie Kotzen, Jason Becker, Tony MacAlpine, Greg Howe, Journey, Third Eye Blind. Lista gwiazd, z którymi grał, rozciąga się w nieskończoność. Nagrał ponad 130 płyt publikowanych komercyjnie. Neal Schon – gitarzysta Journey i Santana opisał go w ROLLING STONE jako „Atma is the Jimi Hendrix of drums” (Atma to Jimi Hendrix perkusji).

W Polsce Atma grał z Marylą Rodowicz, Wawele, Pawel Maciwoda (Scorpions), Piotr Konca (IRA), Sebastian Piekarek (Doda), był perkusistą w „Zagadkowa Blondynka”.

23-08-2012
Następny artykuł:
»
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.