REKLAMA
REKLAMA

Pijany motocyklista wjechał w radiowóz

BUKOWSKO/POWIAT SANOCKI. Policjanci chcieli zatrzymać do kontroli drogowej motocyklistę jadącego bez kasku ochronnego. Mężczyzna jednak nie zastosował się do polecenia. Podjął ucieczkę i  wjechał w radiowóz. Jak się później okazało był nietrzeźwy.

Wczoraj przed godz. 18. w miejscowości Bukowsko, policjanci patrolując podległy teren zauważyli jadącego motocyklistę, który nie miał na głowie kasku ochronnego, a motocykl nie posiadał tablicy rejestracyjnej. Policjant dał sygnał kierującemu, aby się zatrzymał. Jednak mężczyzna zaczął uciekać. Motocyklista wjechał w policyjny radiowóz, odbił się od samochodu, a następnie przewrócił na pobocze.

Kierujący motocyklem został zatrzymany i wylegitymowany. Sprawcą zdarzenia okazał się 47-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna został przebadany na stan trzeźwości. Alkomat wskazał w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

KPP Sanok

10-04-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)