REKLAMA
REKLAMA

SANOK / POSADA: Piknik rodzinny na Posadzie

SANOK. Już 8 lipca na placu zabaw przy ul. Robotniczej w dzielnicy Posada odbędzie się piknik rodzinny. Towarzyszyć mu będzie uroczyste otwarcie nowo wybudowanej ul. Kawczyńskiego. Program dostępny po rozwinięciu wiadomości.

Piknik rozpocznie się o godz. 16.00 i będzie trwał do 22.00. O godz. 17.30 odbędzie się uroczyste otwarcie ul. Kawczyńskiego. Dzięki niej będzie możliwa komunikacja między ulicami Stróżowską i Robotniczą w Sanoku, co będzie dużym udogodnieniem dla mieszkańców.

Przez cały czas, na scenie występować będą: zespół muzyczno-wokalny „Są Gorsi”, chór „Gloria Sanociensis”, kapela „Kamraty”, Katarzyna i Anna Naleśnik, kabaret młodzieżowy z Gimnazjum nr 3. Odbędzie się również promocja książki o dzielnicy Posada „Sowa i bocian” autorstwa Waldemara Bałdy, a także wystawa prac pracowni plastycznej Spółdzielni Mieszkaniowej Autosan.

Organizatorzy, czyli MOPS Sanok, we współpracy z Towarzystwem Społeczno-Kulturalnym w Sanoku, Centrum Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii w Sanoku, Spółdzielnią Mieszkaniową Autosan, Radą Dzielnicy Posada w Sanoku, przygotowali także inne atrakcje. Dzieci będą mieć możliwość stworzenia różnych prac artystycznych, również kredą na asfalcie, zabawy na dmuchanych zabawkach, przejazdu kucykiem. Nie zabraknie rodzinnych konkurencji sportowych, jak rzut piłką do kosza, strzał piłką tenisową do bramki hokejowej, czy bieg w workach. Będzie można również potańczyć, m.in. przy muzyce zespołu wokalno-muzycznego „Są Gorsi”.

 

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

05-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)