REKLAMA
Praca Auto Serwis
REKLAMA

Piłkarskie podsumowanie weekendu

PIŁKA NOŻNA. Za nami VIII i VII kolejka rozgrywek piłkarskich. W miniony weekend swoje spotkania rozegrali zawodnicy reprezentujący zespoły III i IV ligi, klasy okręgowej, A, B oraz C. Zobacz jakie rezultaty uzyskały drużyny z naszego regionu.

III liga, grupa lubelsko – podkarpacka (VIII kolejka)
Polonia Przemyśl – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:1
Stal Kraśnik – Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
Chełmianka Chełm – Avia Świdnik 2:3
Stal Sanok – Stal Mielec 0:2
Karpaty Krosno – Unia Nowa Sarzyna 2:2
Lublinianka Wieniawa Lublin – Podlasie Biała Podlaska 3:1
Orlęta Łuków – Izolator Boguchwała 2:3
Orzeł Przeworsk – Czarni Jasło 0:1


IV liga, grupa podkarpacka (VIII kolejka)
Piast Tuczempy – JKS 1909 Jarosław 0:2
Rzemieślnik Pilzno – Crasnovia Krasne 1:2
Stal Nowa Dęba – Pogoń Leżajsk 1:1
LZS Turbia – Strumyk Malawa 3:4
Sokół Sieniawa – Żurawianka Żurawica 5:0
Resovia II – Cosmos Nowotaniec 0:0
Przełęcz Dukla – Kolbuszowianka Kolbuszowa 3:2

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Sokół Sieniawa 8, 19, 25-6
2. Piast Tuczempy 8, 19, 14-7
3. Crasnovia Krasne 8, 17, 15-9
9. Cosmos Nowotaniec 8, 10, 9-9


Klasa okręgowa, grupa Krosno (VIII kolejka)
Stal II Sanok – LKS Pisarowce 1:0
Nafta Jedlicze – Start Rymanów 1:0
Górnik Strachocina – Iwonka Iwonicz 0:1
Kotwica Korczyna – Partyzant Targowiska 1:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Leśnik Baligród 5:0
LKS Głowienka – Iskra Przysietnica 2:3
Grabowianka Grabówka – Szarotka Uherce 1:4
Burza Rogi – Przełom Besko 0:3
Pauza: LKS Skołyszyn

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Partyzant Tragowiska  8, 16, 19-6
2. LKS Głowienka 7, 15, 11-7
3. Stal II Sanok 8, 14, 13-10
5. Przełom Besko 8, 13, 14-8
10. LKS Pisarowce 7, 10, 14-7
16. Górnik Strachocina 8, 7, 7-16


Klasa A, grupa Krosno I (VII kolejka)
Sanbud Długie – Bukowianka Bukowsko 3:1
LKS Haczów – Wisłok Sieniawa 0:2
Karpaty Klimkówka – Orion Pielnia 4:1
Szarotka Nowosielce – LKS Izdebki 1:0
Orzeł Bażanówka – LKS Zarszyn 1:3
Błękitni Jasienica Rosielna – Nelson Polańczyk 2:0
Sanovia Lesko – Płomień Zmiennica 2:0
Pauza: Brzozovia Brzozów

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. LKS Zarszyn 7, 15, 16-6
2. Wisłok Sieniawa 7, 14, 13-11
3. Płomień Zmiennica 7, 13, 19-11
5. Orion Pielnia 7, 11, 14-13
6. Sanbud Długie 7, 11, 13-13
10. Orzeł Bażanówka 6, 7, 8-8
13. Bukowianka Bukowsko 7, 5, 7-12
14. Szarotka Nowosielce 6, 4, 8-17


Klasa B, grupa Krosno I (VII kolejka)
Victoria Pakoszówka – LKS Golcowa 1;1
LKS Płowce/Stróże Małe – ULKS Czerteż 1:3
LKS Czaszyn – Górnik Grabownica Starzeńska 2:1
LKS Tarnawa – Pogórze Srogów Górny 1:3
Lotniarz Bezmiechowa – Cosmos II Nowotaniec 1:1
Otryt Lutowiska – Jawornik Czarna 4:7
Remix Niebieszczany – Juventus Poraż 0:0

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Pogórze Srogów Górny 7, 13, 17-13
2. Juventus Poraż  7, 13, 13-8
3. Jawornik Czarna 7, 11, 22-15
5. Victoria Pakoszówka 7, 10, 5-4
6. ULKS Czerteż 7, 10, 11-15
9. Cosmos II Nowotaniec 9, 5, 13-12
10. LKS Płowce/Stróże Małe 7, 9, 10-8
11. LKS Tarnawa 7, 8, 13-12
12. Remix Niebieszczany 7, 8, 7-11
13. LKS Czaszyn 7, 8, 7-9


Klasa C, grupa Krosno I (VII kolejka)
Grom Sanoczek – Pionier Średnia Wieś 0:2
Osława Zagórz – Orkan Markowce 4:1
LKS Olszanica – Gabry Łukowe 3:2
Grodzisko Trepcza – Drzewiarz Rzepedź 2:4
Krokus Ropienka – Bieszczady Jankowce 2:5
Pauza: Tyrawia Tyrawa Solna

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Pionier Średnia Wieś 7, 18, 17-5
2. Bieszczady Jankowce 7, 15, 20-11
3. Drzewiarz Rzepedź 6, 15, 26-9
4. Osława Zagórz 6, 13, 18-7
5. Orkan Markowce 7, 10, 20-18
6. Grodzisko Trepcza 6, 9, 14-12
9. Grom Sanoczek 6, 4, 11-24
10. Gabry Łukowe 7, 3, 8-37


Klasa C, grupa Krosno II (VII kolejka)
Zryw Dydnia – Cisy Jabłonica Polska 1:2
Iskra Iskrzynia – Beskid Posada Górna 0:0
LKS Wesoła – LKS Trześniów 5:1
LKS Odrzechowa – Orzeł Pustyny 1:4
Orzeł Milcza – San Nozdrzec 4:1
LKS Wzdów – LKS Hłudno 0:0
Pauza: Victoria Niebocko

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Orzeł Pustyny 7, 15, 16-8
2. Cisy Jabłonica Polska 7, 15, 14-10
3. Iskra Iskrzynia 6, 13, 10-4
9. LKS Odrzechowa 6, 7, 10-12

Zestawienie obejmuje zespoły reprezentujące powiat sanocki.

17-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)