REKLAMA
REKLAMA

Pobił za 3 piwa!

USTRZYKI DOLNE. Policjanci Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawcę niedzielnego rozboju na 60-letnim mężczyźnie w Ustrzykach Dolnych. Mężczyzna został zaatakowany w swoim domu, ponieważ nie chciał dać alkoholu.

W niedzielę po południu policjanci zostali powiadomieni o rozboju na mieszkańcu Ustrzyk Dolnych. Z uzyskanych informacji wynikało, że do mieszkania 60-letniego mężczyzny wszedł młody człowiek i zażądał alkoholu. Właściciel  odmówił, wówczas został zaatakowany i uderzony w głowę i brzuch. Młody człowiek wszedł następnie do pomieszczenia, zabrał trzy butelki piwa i uciekł. Zaniepokojeni awanturą sąsiedzi zaalarmowali Policję.

Funkcjonariusze przystąpili do ustalenia okoliczności zdarzenia oraz poszukiwania sprawcy. Prowadząc czynności w tej sprawie ustalili, że jest nim 22-letni mieszkaniec Ustrzyk Dolnych, który już wcześniej był karany. W poniedziałek przedstawiono mu zarzuty. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12.

KPP Ustrzyki Dolne

06-06-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)