REKLAMA
REKLAMA

Polacy wreszcie wyjechali na lód!

ICE RACING. Grzegorz Knapp oraz Mirosław Daniszewski przebywają obecnie na krótkim zgrupowaniu w szwedzkim Bollnas. Polscy zawodnicy, korzystając z zaproszenia Per Olofa Sereniusa, odbywają pierwsze jazdy w sezonie 2012.

Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne, nie ma obecnie możliwości trenowania na torach naturalnych w Europie Środkowej. Przypominamy, że w ubiegłym roku wszyscy polscy zawodnicy mieli okazję podnosić swoje umiejętności na naturalnych akwenach w pobliżu ich miejsca zamieszkania. Wyjazd do Szwecji był możliwy dzięki sponsorom: firmie Ruszkiewicz Sport Marketing oraz Toyota Ukleja Poznań.

Promotorzy ICE Racingu w Polsce podjęli decyzję o krótkim zgrupowaniu ze względu na potencjalny brak możliwości treningowych przed sanockimi zawodami. Istniała bowiem realna groźba, że oficjalny trening przed Mistrzostwami Świata będzie pierwszą okazją do wyjazdu na lodowy tor dla polskich zawodników w 2012 roku. Opiekę nad dwoma reprezentantami Polski w szwedzkim Bollnas sprawuje Per Olof Serenius, który jest głównym organizatorem zgrupowania. Do Szwecji pojechał również Arkadiusz Knapp w roli mechanika. Polacy w Szwecji będą trenowali do środy włącznie.

Sponsorem wyjazdu jest m.in. firma Toyota Ukleja z Poznania, która w ubiegłym roku była jednym z głównych sponsorów zawodów o Złote Koziołki na torze regatowym Malta w Poznaniu. W przeszłości firma sponsorowała również wielu żużlowców, m.in. Rafała Dobruckiego.

ICE Racing Team Polska

foto: Tomasz Sowa

18-01-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)