REKLAMA
REKLAMA

Policjanci złożyli ślubowanie. Służbę rozpoczęło 86 nowych funkcjonariuszy (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

Policjanci złożyli ślubowanie. Służbę rozpoczęło 86 nowych funkcjonariuszy (VIDEO HD, ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Dziś w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie uroczyste ślubowanie złożyli nowo przyjęci policjanci. Odebrali legitymacje służbowe z rąk Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektora Zdzisława Stopczyka.„Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej świadom podejmowanych obowiązków policjanta…” – to początek roty ślubowania, którą składa każdy przyjmowany do służby funkcjonariusz. Dziś w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, swoją gotowość do pełnienia służby zdeklarowało czternastu policjantów. Odbierając legitymacje z rąk Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektora Zdzisława Stopczyka, wzięli na siebie obowiązki i trudy związane z policyjną służbą.

W sumie, w szeregach podkarpackiej Policji służbę rozpoczęło dziś 86 nowych funkcjonariuszy – 72 policjantów i 14 policjantek. Po ukończeniu szkolenia podstawowego i dwumiesięcznej służbie adaptacyjnej trafią na Podkarpacie.

źródło: KWP

18-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)