REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI: Zlikwidowano plantację marihuany (VIDEO, ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI: Zlikwidowano plantację marihuany (VIDEO, ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali kilku mężczyzn, którzy zajmowali się uprawą i dystrybucją narkotyków. W wyniku działań zabezpieczono rośliny, których wartość rynkowa po wysuszeniu wynosi około 180 tysięcy zł.

Wspólne działania policjantów z Wydziału Kryminalnego sanockiej komendy, Posterunku Policji w Komańczy oraz funkcjonariuszy Straży Granicznej w Sanoku pozwoliły na ujawnienie plantacji roślin konopi indyjskiej w miejscowości Moszczaniec. Plantacje znajdowały się na polach dawnego PGR. Na każdej z nich uprawianych było po kilkadziesiąt  krzaków. W sumie ujawniono 6 plantacji.

W sprawie zabezpieczono rośliny, których wartość rynkowa po wysuszeniu wynosi około 180 tysięcy zł. Podczas wykonywania czynności policjanci zabezpieczyli sprzęt komputerowy wraz z nośnikami danych, telefony komórkowe, urządzenia rejestrujące obraz, materiały biurowe służące do oznaczania i dystrybucji narkotyków, przedmioty służące do uprawy i zażywania narkotyków.

Prowadzone czynności pozwoliły na zatrzymanie pięciu mężczyzn w wieku 19, 21, 22, 28 i 32 lat. Wszyscy mieszkańcy gminy Komańcza. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty uprawy, udzielania i posiadania narkotyków. Wobec trzech podejrzanych zastosowano środki zapobiegawcze. Dwaj mężczyźni w wieku 22 i 32 lata zostali tymczasowo aresztowani, wobec jednego w wieku 28 lat zastosowano dozór Policji.

Policja ustala dokąd trafiały narkotyki.

KPP Sanok

30-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)