REKLAMA

Pożar w schronisku „Pod Małą Rawką”

BIESZCZADY. Ustrzyccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru schronisk pod Małą Rawką w Bieszczadach. Do pożaru doszło wczoraj po południu. Na szczęście żadna z przebywających tam osób nie została ranna.

Wczoraj po południu dyżurny jednostki został powiadomiony o pożarze w budynku schroniska PTTK pod Małą Rawką. Policjanci ustalili, ze w schronisku przebywało 18 osób, żadna z nich nie odniosła obrażeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w pomieszczeniach piwnicznych znajdowały się urządzenia grzewcze zbiorników wodnych wraz z zasilającymi grzałkami grzewczymi wody. Urządzenia zasilane były energia elektryczną i tam właśnie pojawił się ogień. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. W wyniku pożaru zniszczeniu uległo pomieszczenie wraz z wyposażeniem urządzeń grzewczych. Na chwilę obecną nie zdołano oszacować strat.

Ponieważ w budynku nie można było pozostawić przebywających tam osób policjanci przewieźli je do schroniska w Ustrzykach Górnych.

Zniszczone pomieszczenie w schronisku

KPP Ustrzyki Dolne

06-10-2012
Następny artykuł:
»
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.