REKLAMA
REKLAMA

PREZES PGNiG: „Spodziewam się, że w najbliższym okresie firma będzie zatrudniała nowe osoby” (VIDEO HD)

PREZES PGNiG: „Spodziewam się, że w najbliższym okresie firma będzie zatrudniała nowe osoby” (VIDEO HD)

SANOK / PODKARPACIE. Pracownicy sanockiego oddziału Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa obchodzili święto swojej patronki Barbary, czyli  Barbórkę. W uroczystościach, które odbyły w Sanockim Domu Kultury uczestniczyła prezes zarządu spółki Grażyna Piotrowska – Oliwa.

Barbórki w grupie kapitałowej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa w bieżącym roku odbywają się w tym samym terminie, czyli 7 grudnia.
– Jesteśmy szczęśliwi, ze prezes zarządu tegoroczną Barbórkę spędza w Sanoku – mówi Jacek Stepek, dyrektor Oddziału PGNiG w Sanoku.

Podczas swojego wystąpienia prezes spółki odniosła się do procesu restrukturyzacji jaki prowadzony jest w PGNiG. Zapowiedziała ponadto, że w pionie poszukiwawczo – wydobywczym zwolnienia nie są przewidywane.
Spodziewam się, że w najbliższym okresie firma będzie zatrudniała nowe osoby, które będą trudniły się poszukiwaniem i wydobyciem – dodaje Grażyna Piotrowska – Oliwa.

Podczas uroczystości nagrodzono zasłużonych górników oraz wręczono awanse zawodowe. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi: poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbieta Łukacijewska, wicewojewoda podkarpacki Alicja Wosik, członek zarządu województwa podkarpackiego Sławomir Miklicz, starosta sanocki Sebastian Niżnik, burmistrz Sanoka Wojciech Blecharczyk.

07-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)