REKLAMA
REKLAMA

Przełomowy sezon? Sanoccy siatkarze rozpoczną przygotowania

SIATKÓWKA. Kończy się rozbrat z zajęciami treningowymi sanockich siatkarzy. W sierpniu, przebudowana, wzmocniona drużyna seniorów TSV Mansard Sanok rozpocznie okres przygotowawczy przed sezonem 2012/2013.

Zbliżające się rozgrywki siatkarskiej III ligi, mają odpowiedzieć na pytanie czy sanoczanie są w stanie zająć 1. miejsce i awansować do baraży, których stawką jest promocja do wyższej klasy rozgrywkowej. Zarząd klubu i sponsorzy starają się stworzyć jak najlepsze ku temu warunki. Już wiadomo, że szeregi TSV wzmocnią: rozgrywający Michał Środa (TKF ITS Anilana Rakszawa – III liga) oraz środkowi: Piotr Kochan (KS Błękitni Ropczyce – II liga) i Arkadiusz Baran (STS Klima Błażowa – IV liga).

To z pewnością nie koniec roszad w składzie personalnym zespołu. Prowadzimy rozmowy z kilkoma zawodnikami z II i III ligi. W najbliższych dniach poznamy nazwiska wszystkich siatkarzy, którzy w sezonie 2012/2013 walczyć będą o najwyższe cele, bo takie sobie zakładamy – mówi trener seniorów TSV Mansard Sanok, Maciej Wiśniowski.

Obok trójki wymienionych, skład tworzyć będą: Piotr Sokołowski, Grzegorz Wolanin, Jakub Zmarz, Miłosz Dżugan, Adrian Gratkowski, Jakub Błaszczak, Przemysław Chudziak, Tomasz Sokołowski. Odeszli: Michał Pękalski (MKS Kalisz) oraz Adam Zoszak. Wciąż trwają negocjacje w sprawie pozostania w klubie środkowego Grzegorza Mańko.

W połowie sierpnia planujemy wyjazd na obóz. Tam, na zawodników czeka najtrudniejsza część przygotowań. Skupimy się nad siłą i wytrzymałością. Praca ta, zaprocentuje w trakcie sezonu – dodaje trener Wiśniowski.

Foto: Tomasz Sowa

17-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)