REKLAMA
REKLAMA

REGION: W dziewięć brutalnie pobiły koleżankę

PRZEMYŚL. Policjanci z przemyskiej komendy pracowali przy sprawie pobicia 15-latki, do którego doszło w ubiegłym tygodniu. Dziewięć dziewczyn w wieku 13-15 lat brutalnie pobiło koleżankę. W wyniku tego zdarzenia dziewczyna z poważnym urazem głowy trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu w rejonie jednej ze szkół gimnazjalnych. Do 15-latki z Przemyśla podeszło kilka znanych jej dziewcząt.

Między koleżankami doszło do ostrej wymiany zdań, w trakcie której przechodnie zaczęli zwracać uwagę na ich zachowanie. Dziewczyny postanowiły udać się na podwórze jednej z pobliskich kamienic. Tam nieporozumienie przyjęło brutalniejszą formę. Doszło do rękoczynów, w trakcie których dziewięć nastolatek przez kilka chwil zadawało ciosy w twarz swojej koleżance.

W wyniku doznanych obrażeń 15-latka z poważnym urazem głowy trafiła do szpitala. Powiadomieni policjanci wykonali czynności i ustalili sprawczynie pobicia.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego akta sprawy zostaną przekazane do Sądu Rodzinnego w Przemyślu, który osądzi zachowanie agresywnych nastolatek.

15-04-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)