REKLAMA
REKLAMA

Rozpoczyna się konkursu na najpiękniejszy ogród, balkon lub taras na terenie Sanoka i Powiatu Sanockiego

SANOK. Zgodnie z zapowiedzią od 10 do 24 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia na konkurs na najpiękniejszy ogród, balkon lub taras na terenie Sanoka i Powiatu Sanockiego.

 

Reaktywowany konkurs organizowany jest przez Towarzystwo Przyjaciół Sanoka i Ziemi Sanockiej przy współudziale i patronacie honorowym Burmistrza Sanoka, Starosty Sanockiego oraz Tygodnika Sanockiego. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach; na najpiękniejszy ogród i najpiękniejszy balkon lub taras. Zgłoszenia dla ogrodów/balkonów lub tarasów położonych na terenie Sanoka przyjmowane są w Urzędzie Miasta w Sanoku, ul. Rynek 1- w Biurze Obsługi Klienta, pok. nr. 1 natomiast dla obiektów z terenu gmin powiatu sanockiego w urzędzie gminy właściwym dla miejsca ich położenia.

Dla zwycięzców i dwóch wyróżnionych w obu kategoriach organizatorzy przyznają cenne nagrody. Zakończenie i ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród przewidziane jest w trzecim tygodniu września. Regulamin konkursu i deklaracje uczestnictwa dostępne są na stronie internetowej Towarzystwa Przyjaciół Sanoka i Ziemi Sanockiej oraz w BOK w Urzędzie Miasta w Sanoku.

Zapraszamy właścicieli ogrodów/balkonów i tarasów do uczestnictwa w konkursie.

 

Prezes Zarządu

Waldemar Och

 

 

 

 

 

13-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)