REKLAMA
REKLAMA

Sanoccy short-trackowcy kończą drugi etap przygotowań

SHORT-TRACK. Treningi na lodzie realizowane przez cały lipiec stanowią drugi etap przygotowań  łyżwiarzy szybkich – specjalistów od krótkiego toru. Przez  ostatnie 2 tygodnie, 10 najlepszych zawodniczek i zawodników UKS MOSiR Sanok, bierze udział we wspólnych treningach z reprezentantami AZS Opole.

W zespole AZS-u jeżdżą wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski tacy jak : Aida Bella, Adam Filipowicz, a także wywodzące się z Sanoka  Magdalena Szwajlik i Barbara Kobylakiewicz.

Wspólna jazda z tak doświadczonymi zawodnikami przynosi wiele korzyści. Można podpatrzeć styl jazdy i poprawić  elementy techniki. Poza tym, mając takie ‘’lokomotywy’’, nasi  łyżwiarze realizują treningi na większych szybkościach. Według trenera Romana Pawłowskiego, są to największe zalety wspólnych treningów.

Kolejnym etapem przygotowań do nowego sezonu będzie zgrupowanie w Jastrzębiej Górze. W czasie 10-cio dniowego  pobytu nad morzem  czekać nas będą przede wszystkim treningi wytrzymałościowe. Nie braknie czasu również na plażowanie o ile aura na to pozwoli.

UKS MOSiR Sanok przez całe wakacje prowadzi nabór do sekcji.  Zapewniamy niezbędny sprzęt i opiekę trenerów.

Nie pobieramy opłat.

Foto: Tomasz Sowa

27-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)