REKLAMA
REKLAMA

Sanocki Szwejk także kibicuje polskiej reprezentacji! (SONDA, VIDEO HD, ZDJĘCIA)

Sanocki Szwejk także kibicuje polskiej reprezentacji! (SONDA, VIDEO HD, ZDJĘCIA)

SANOK. Redakcja portalu Esanok.pl oraz stowarzyszenia ZiemiaSanocka.pl przebrała sanockiego Dobrego Wojaka Szwejka w barwy biało-czerwone. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Szwejk z pochodzenie nie był Polakiem, lecz Czechem z Królewskich Vinohradów w Pradze. Zobacz co o tej niecodziennej sytuacji myślą sanoczanie? Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

 

Widok Szwejka w biało-czerwonych barwach przypadł do gusty sanoczanom, którzy po tygodniu pracy z uśmiechem na twarzy przyjęli widok najwierniejszego kibica reprezentacji Polski. Sanoczanie zatrzymywali się przy Szwejku robiąc z nim fotografie. Nie brakowało uśmiechów zarówno u starszych jak i tych młodszych mieszkańców Grodu Grzegorza! Jednak co najważniejsze Dobry Wojak Szwejk sprawił, że w sanoczanach urosła wiara w zwycięstwo w pojedynku z Czechami!

Zapraszamy do robienia sobie zdjęć z kibicującym Szwejkiem! Można je przesyłać na adres naszej redakcji: redakcja@esanok.pl.
Opublikujemy je na portalu
!

16-06-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)