REKLAMA
REKLAMA

Sanockie eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego PTTK!

SANOK. Zarząd Oddziału PTTK „Ziemia Sanocka” i Zespół Szkół nr 1 w Sanoku serdecznie zapraszają szkoły średnie i gimnazja z terenu Miasta Sanoka i Powiatu Sanockiego do wzięcia udziału w eliminacjach do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego PTTK (OMTTK).

 

Konkurs posiada wieloletnią tradycję a obecna jubileuszowa edycja jest już 40- tą z kolei. Każdego roku w turnieju uczestniczą reprezentacje szkół z całej Polski, w tym również z sąsiednich Sanokowi powiatów, które wielokrotnie uzyskiwały czołowe lokaty.

Chcielibyśmy aby w tym roku w tej prestiżowej inicjatywie nie zabrakło również szkół z terenu Sanoka i jego okolic. Celem konkursu jest poznawanie przez młodzież piękna ziemi ojczystej, jej przeszłości i teraźniejszości, popularyzowanie krajoznawstwa i turystyki jako formy aktywnego wypoczynku, propagowanie kultury wycieczkowania, rozwijanie sprawności fizycznej, wymiana doświadczeń i prezentacja dokonań w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa.

Eliminacje międzyszkolne zostaną przeprowadzone w dniach 6-7 marca w Zespole Szkół nr 1 w Sanoku (Ekonomik).

Szczegóły i zapisy w biurze Oddziału PTTK Sanok lub pod nr tel. 13 463 21 71 – serdecznie zapraszamy!!!

01-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)