REKLAMA
REKLAMA

Sanockie gitarzystki najlepsze!

SANOK / PODKARPACIE. W Jarosławiu odbyły się Makroregionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klasy Gitary i Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych I st.. Wśród 66 wykonawców najwyższą punktację zarówno w kategorii solowej jak i zespołowej uzyskały sanockie gitarzystki, Maria Kozimor i Zuzanna Kopiec.

Marysia Kozimor jako solistka otrzymała 23 pkt. Natomiast  duet w składzie: Zuzia Kopiec i Marysia Kozimor 24 pkt. To kolejny ogromny sukces Marysi i Zuzi, które tym występem wywalczyły  sobie udział w ogólnopolskim etapie przesłuchań. W styczniu 2013 roku będą reprezentowały sanocką szkołę w Warszawie. Uczennice do przesłuchań przygotowała Iwona Bodziak. Ponadto w przesłuchaniach bardzo ładnie zaprezentowali się uczniowie: Michał Chmura z klasy gitary Macieja Harny oraz Jan Stasiczak z klasy Andrzeja Siedleckiego.

Zwyciężczynie makroregionalnych przesłuchań CEA będzie można usłyszeć podczas koncertu „Studencka jesień”, który odbędzie się 5 grudnia o godz. 17.00 w Galerii De PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku ul. Mickiewicza 21. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

PSM Sanok

30-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)