REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Napad z nożem w ręku

SANOK. We wtorek w Sanoku, 19-latek ugodził nożem w brzuch 20-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Zażądał od pokrzywdzonego wydania telefonu komórkowego oraz portfela, a następnie uciekł.

Policjanci zatrzymali go kilka godzin później. Wczoraj podejrzany usłyszał zarzuty rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia.

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia przeciwko 19-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego. Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 13. na ul. Konopnickiej w Sanoku. Młody mężczyzna ugodził nożem w brzuch 20-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, a gdy pokrzywdzony zaczął uciekać, napastnik dogonił go i powalił na ziemię. Przestępca zażądał wydania telefonu komórkowego, portfela wraz z dokumentami oraz kluczy do mieszkania. Po otrzymaniu tych przedmiotów uciekł w kierunku pobliskiego lasu.

Poszukiwania przestępcy zakończyły się przed godziną 17. Zatrzymany przez policjantów mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Skradzione rzeczy odzyskano.

Wczoraj o godz. 14.40 przedstawiono mu zarzut rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia, czyli o czyn z art. 280 par. 2 kk. Polskie prawo za takie przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 do 12 lat.

KPP Sanok

15-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)