REKLAMA

SANOK: Pobili i okradli 29 – latka. Policja szuka świadków

SANOK. – Było kilka minut po godz. 1 w nocy. Szedłem alejką pomiędzy blokami przy ul. I Armii Wojska Polskiego w Sanoku. Nagle zostałem uderzony w głowę. Napastnicy bili i kopali mnie po całym ciele

tak mogły wyglądać zeznania 29 latka, który został pobity i okradziony, na jednym z sanockich osiedli.

Wczoraj (21 bm.) do sanockiej Komendy Policji zgłosił się 29-letni mężczyzna, zeznając że 20 sierpnia pomiędzy godz. 1 a 2 został napadnięty przez grupkę mężczyzna. Do zdarzenia doszło na jednej z alejek pomiędzy blokami przy ul. I Armii Wojska Polskiego w Sanoku.

Mężczyzna został uderzony w głowę, a następnie był bity i kopany po całym ciele przez kilka osób. Napastnicy  doprowadzili pokrzywdzonego do stanu bezbronności i przytrzymując go zabrali mu telefon komórkowy wartości 300 zł oraz klucze do mieszkania.

W związku z tym, że 29-latek nie jest w stanie wskazać dokładnego miejsca zdarzenia ani okoliczności zajścia, Policja apeluje do świadków lub osób posiadających istotne informacje w tej sprawie aby zgłaszali się do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku przy ul. Witkiewicza 3,  tel. 13 46 57 310 lub 997.

Każda informacja może pomóc w ustaleniu dokładnych okoliczności zdarzenia oraz zatrzymaniu sprawców rozboju.

Przypomnijmy, że rozbój jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

KPP Sanok  /Esanok.pl

22-08-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.