REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS ZSL
REKLAMA

Promocja Sanoka w Brukseli

SANOK/BRUKSELA. W styczniu województwo podkarpackie staje na czele Domu Polski Wschodniej w Brukseli. Jest to dobra okazja do promocji poszczególnych miast podkarpackich. Jednym z nich jest Sanok.


Inauguracja tegorocznej promocji będzie miała miejsce 24 stycznia w Domu Polski Wschodniej w Brukseli. Rozpocznie się koncertem artystów Filharmonii Rzeszowskiej, po którym nastąpi otwarcie wystawy „Podkarpackie Trójmiasto Jasło – Krosno – Sanok”. Będzie ją można oglądać przez 3 tygodnie. Na ekspozycji zostaną przedstawione m.in. materiały ukazujące Podkarpackie Trójmiasto, głównie od strony turystycznej. Przedstawiciele Urzędu Miasta w Sanoku wraz z Burmistrzem Wojciechem Blecharczykiem będą prezentować Sanok w prezentacji multimedialnej oraz poprzez różnego rodzaju materiały promocyjne i produkty regionalne.

Jednak to nie wszystko, bowiem druga część promocji Podkarpackiego Trójmiasta będzie miała miejsce podczas letniego Święta ulicy Alei Tervuren, którą w czasie imprezy przechodzi około 250 – 300 tysięcy ludzi. Sanok będzie miał więc świetną okazję do promocji nie tylko turystycznej, ale i gospodarczej na własnym stoisku wystawienniczym.

Agnieszka Frączek

18-01-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)