REKLAMA
VIVO

SANOK: Wszczęli awanturę na stacji benzynowej. Zaatakowali ratowników GOPR

SANOK. Dwaj wandale, którzy w sobotę uszkodzili lusterko w samochodzie służbowym GOPR zostali zatrzymani przez policjantów. Mężczyźni w chwili zdarzenia byli nietrzeźwi, zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

W sobotę przed godz. 20. na stację benzynową podjechał samochód służbowy  własności GOPR-u. Gdy jeden z ratowników wysiadł aby zatankować pojazd dwaj mężczyźni stojący przy budynku stacji zaczęli wyzywać i obrażać ratownika. Mężczyzna nie reagował na zaczepki. Wówczas obydwaj podeszli,  zniszczyli lusterko i zaatakowali tankującego. Natychmiast zareagował drugi z ratowników oraz pracownik stacji benzynowej. Doszło do szarpaniny.

Widząc radiowóz sprawcy próbowali uciekać. Zostali zatrzymani przez policjantów i doprowadzeni do radiowozu. Po wylegitymowaniu mężczyznami okazali się dwaj mieszkańcy Jarosławia w wieku 22 lat. Po zbadaniu trzeźwości wyświetlacz urządzenia pomiarowego pokazał u jednego blisko 3 promile, natomiast drugi ze sprawców miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Za czyny jakich się dopuścili odpowiedzą przed sądem.

KPP Sanok

29-10-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.