REKLAMA
REKLAMA

SLU: Kolejka niespodzianek

SANOK / PODKARPACIE. Za nami 11. kolejka zmagań w Sanockiej Lidze Unihokeja. Jak zwykle nie zabrakło emocji podczas spotkań. Padło też kilka sensacyjnych wyników. Wyniki spotkań w rozwinięciu wiadomości.

DARIO FUTBOL – AKSU POLSKA 7 – 2 (3:0, 4:2)
(0:20) 1 – 0 Milczanowski Bartek – Pasierbowicz Dawid
(4:10) 2 – 0 Milczanowski Bartek – Wołoszczak Marcin
(10:00) 3 – 0 Wołoszczak Marcin – Milczanowski Bartek
(15:55) 4 – 0 Milczanowski Bartek – Malec Ireneusz
(19:28) 4 – 1 #63 – Rząsa Wojciech
(23:44) 5 – 1 Wołoszczak Marcin
(25:00) 6 – 1 Wołoszczak Marcin
(27:46) 6 – 2 Pelczarski Łukasz
(28:14) 7 – 2 Milczanowski Bartek

Kary:
(12:02) Sowa Michał – 2 minuty
(14:02) Pasierbowicz Dawid – 10 minut
(15:45) Packanik Piotr – 2 minuty
(26:20) Pelczarski Pawel – 2 minuty


TRANS-DREW POPIEL – INTERQ 3 – 4 p.k. (2:3, 1:0)
(0:55) 0 – 1 Maślak Krystian – Ciepły Damian
(1:30) 1 – 1 Bomba Radosław – Popiel Hubert
(6:48) 2 – 1 Warchoł Damian – Adamiak Kamil
(7:38) 2 – 2 Ciepły Damian – Janik Michał
(12:12) 2 – 3 Ciepły Damian – Zadylak Piotr
(21:56) 3 – 3 Kot Przemysław – Popiel Hubert

KARNE:
(TDP) Bomba Radosław – Nie wykorzystany
(IQ) Janik Michał – Wykorzystany
(TDP) Popiel Hubert – Nie wykorzystany
(IQ) Ciepły Damian – Nie wykorzystany
(TDP) Adamiak Kamil – Nie wykorzystany

Kary:
(6:24) Maślak Krystian – 2 minuty
(7:36) Warchoł Damian – 2 minuty
(7:53) Popiel Hubert – 2 minuty
(25:09) Zadylak Piotr – 2 minuty
(29:37) Ciepły Damian – 2 minuty
(29:56) Czapor Mateusz – 2 minuty


AUTOMANIA – ESANOK.PL 9 – 4 (6:2, 3:2)
(2:54) 0 – 1 Karnas Piotr – Popek Damian
(6:24) 1 – 1 Bednarz Maksymilian – Fal Mateusz
(6:51) 2 – 1 Fal Mateusz – Mańko Hubert
(7:16) 2 – 2 Popek Damian – Karnas Piotr
(8:06) 3 – 2 Krystyński Damian – Bednarz Maksymilian
(10:05) 4 – 2 Fal Mateusz
(13:03) 5 – 2 Fal Mateusz – Mańko Hubert
(14:56) 6 – 2 Fal Mateusz – Mańko Hubert
(15:50) 7 – 2 Kramarz Sebastian – Hydzik Michał
(20:33) 7 – 3 Popek Damian – Karnas Piotr
(20:56) 8 – 3 Fal Mateusz
(26:44) 9 – 3 Mańko Hubert – Fal Mateusz
(28:16) 9 – 4 Karnas Piotr – Popek Damian

Kary:
(1:44) Krystyński Damian – 2 minuty


EL-BUD – ELBO AZS PRz 11 – 1 (5:1, 6:0)
(4:35) 1 – 0 Żądło Łukasz – Kudła Grzegorz
(5:45) 1 – 1 Łosiak Łukasz
(6:06) 2 – 1 Muszański Paweł – Żądło Łukasz
(6:55) 3 – 1 Muszański Paweł – Milczanowski Tomasz
(13:22) 4 – 1 Muszański Paweł – Kudła Grzegorz
(14:59) 5 – 1 Muszański Paweł – Milczanowski Tomasz
(17:50) 6 – 1 Żądło Łukasz – Kudła Grzegorz
(19:56) 7 – 1 Muszański Paweł – Milczanowski Tomasz
(20:14) 8 – 1 Milczanowski Wojtek
(22:25) 9 – 1 Dorotniak Tomasz – Milczanowski Tomasz
(26:27) 10 – 1 Żądło Łukasz – Milczanowski Tomasz
(29:21) 11 – 1 Dorotniak Tomasz – Milczanowski Tomasz

Kary:
(2:06) Stabryła Mateusz – 2 minuty
(19:23) Łosiak Krzysztof – 5 minuty
(19:23) Folta Mateusz – Kara meczu 1 stopnia
(23:27) Dorotniak Tomasz – 2 minuty

Podsumowanie:
W kolejce padło 40 bramek, zawodnicy na ławce spędzili 39 minut + jedna kara meczu.

przygotował: Kacper Łosiak

11-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)