REKLAMA
REKLAMA

Spotkanie dla organizacji pozarządowych

SANOK. Fundacja Akademia Obywatelska oraz Starostwo Powiatowe w Sanoku zaprasza organizacje pozarządowe z terenu powiatu sanockiego na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 06.03.2012 r., o godzinie 17.00, w sali herbowej Urzędu Miasta w Sanoku ul. Rynek 1.

 

W trakcie spotkania przedstawiona zostanie oferta Fundacji Akademia Obywatelska skierowana do organizacji pozarządowych. Zaprezentowane zostaną ciekawe propozycje zarówno dla nowo powstałych organizacji, które dopiero zaczynają działalność jak i dla organizacji, które istnieją od dłuższego czasu, ale chciałyby działać skuteczniej i intensywniej. Współorganizatorem spotkania jest Powiat Sanocki.

Propozycje jakie zostaną zaprezentowane przez Fundację na spotkaniu to m.in.: wsparcie infrastrukturalne w ramach Inkubatorów Trzeciego Sektora, Szkoła Liderów, Szkoła Animatorów, wizyty studyjne, prowadzenie księgowości czy doradztwo prawne. Bardzo wiele organizacji ma świetne pomysły, brakuje im jednak narzędzi, aby wdrożyć je w życie. Oferta zaprezentowana przez Fundację na spotkaniu jest darmowa.

Organizacje współpracujące nie ponoszą żądnych wydatków związanych z udziałem w projekcie. Korzystanie ze wsparcia oraz współpracy jest całkowicie bezpłatne. Twoja organizacja ma szansę na rozwój, który trudno osiągnąć działając bez wszechstronnego wsparcia. Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne. Skorzystaj z okazji, aby dowiedzieć się więcej.

Nie pozwól, by Twoja organizacja straciła tę okazję. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia pod numerem tel. 600 905 956, lub mailowo: p.duzy@akademiaobywatelska.eu

28-02-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)