REKLAMA
REKLAMA

STAL SANOK: Informacje dla kibiców

SANOK. Zarząd MKS Stal Sanok informuje, że podczas sobotniego meczu z Czarnymi Jasło zostaną wyłączone dla publiczności sektory od strony ulicy Staszica (trybuna mała, średnia i klatka).

Miejscowi kibice (w tym zorganizowana grupa) wpuszczona będzie na trybunę główną (809 miejsc siedzących), wejście od strony ul. Żwirki i Wigury i ul. Traugutta. W przypadku konieczności można udostępnić również do 300 miejsc stojących wokół ogrodzenia boiska od strony ul. Żwirki i Wigury.

Wprowadza się imienną sprzedaż biletów wstępu po okazaniu dokumentu stwierdzającego tożsamość kupującego, z jednoczesnym legitymowaniem i kontrolą na bramie wejściowej.

Wprowadza się przedsprzedaż biletów od dnia 24.08.2012r., godzina 11.00 na stadionie przy ulicy Żwirki i Wigury 10. W dniu meczu punkty kasowe zostaną otwarte 2 godziny przed spotkaniem.

Z uwagi na znaczne koszty organizacji meczu informujemy, że ceny biletów na sobotnie zawody wynosić będą: 10 zł (bilet normalny), 5 zł (bilet ulgowy), zorganizowana grupa kibiców gospodarzy 5 zł.

Powyższe przepisy będą obowiązywać również podczas pozostałych meczów podwyższonego ryzyka ze Stalą Mielec i Karpatami Krosno.

MKS Stal Sanok

ZOBACZ TAKŻE: To nie jest mecz. To są derby! Foto: Tomasz Sowa

SOWIM OKIEM – Galeria Tomasza Sowy

23-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)