REKLAMA
REKLAMA

STAL SANOK: Informacje dla kibiców

SANOK. Zarząd MKS Stal Sanok informuje, że podczas sobotniego meczu z Czarnymi Jasło zostaną wyłączone dla publiczności sektory od strony ulicy Staszica (trybuna mała, średnia i klatka).

Miejscowi kibice (w tym zorganizowana grupa) wpuszczona będzie na trybunę główną (809 miejsc siedzących), wejście od strony ul. Żwirki i Wigury i ul. Traugutta. W przypadku konieczności można udostępnić również do 300 miejsc stojących wokół ogrodzenia boiska od strony ul. Żwirki i Wigury.

Wprowadza się imienną sprzedaż biletów wstępu po okazaniu dokumentu stwierdzającego tożsamość kupującego, z jednoczesnym legitymowaniem i kontrolą na bramie wejściowej.

Wprowadza się przedsprzedaż biletów od dnia 24.08.2012r., godzina 11.00 na stadionie przy ulicy Żwirki i Wigury 10. W dniu meczu punkty kasowe zostaną otwarte 2 godziny przed spotkaniem.

Z uwagi na znaczne koszty organizacji meczu informujemy, że ceny biletów na sobotnie zawody wynosić będą: 10 zł (bilet normalny), 5 zł (bilet ulgowy), zorganizowana grupa kibiców gospodarzy 5 zł.

Powyższe przepisy będą obowiązywać również podczas pozostałych meczów podwyższonego ryzyka ze Stalą Mielec i Karpatami Krosno.

MKS Stal Sanok

ZOBACZ TAKŻE: To nie jest mecz. To są derby! Foto: Tomasz Sowa

SOWIM OKIEM – Galeria Tomasza Sowy

23-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)