REKLAMA
REKLAMA

STAL SANOK:W sobotę z Podlasiem Biała Podlaska

SANOK. Piłkarska karuzela nie zwalnia tempa. W najbliższy weekend kolejne sportowe emocje m.in. z udziałem drużyny Stali Sanok, która na własnym stadionie podejmować będzie Podlasie Biała Podlaska.

– Będzie ciężko. Każdy chce ograć lidera – mówi Marek Węgrzyn kapitan Stali Sanok.

Najwięksi optymiści nie zakładali takiego startu sezonu piłkarzy Stali Sanok w ligowych zmaganiach. Pięć spotkań i 15 punktów na koncie mówi samo za siebie. Szczególnie cenne zwycięstwo w ostatnim meczu z Izolatorem pokazało, że Żółto-Niebiescy są „w gazie”. A w sobotę walka o kolejne ligowe punkty.
– Na pewno chcielibyśmy wygrać. Będzie to kolejny ważny ligowy pojedynek. O zwycięstwo będzie jednak bardzo ciężko jak w każdym meczu. Jesteśmy liderem, a wiadomo, każdy chce ograć lidera. Poza tym drużyna z Podlasia w tym sezonie lepiej radzi sobie właśnie na wyjazdach – mówi Marek Węgrzyn, kapitan Stali Sanok.

Podlasie zgubiło formę z poprzedniego sezonu
Podlasie Biała Podlaska w niczym nie przypomina drużyny z poprzedniego sezonu, który to ukończyła na trzecim miejscu. Zespół z Białej Podlaskiej w dotychczasowych 5 spotkaniach zanotował jedno zwycięstwo, jeden remis oraz trzy porażki. Co ciekawe, cztery oczka na koncie drużyny Podlasia zostały wywalczone na wyjazdach. Biała Podlaska obecnie zajmuje 13 miejsce w tabeli.

Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik 0:2
Orlęta Radzyń Podlaski – Podlasie Biała Podlaska 0:0
Podlasie Biała Podlaska – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:1
Stal Kraśnik – Podlasie Biała Podlaska 1:3
Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm 0:1

W ubiegłym sezonie sanoczanie w ligowym meczu na Wierchach zremisowali z Podlasiem 1:1. Bramkę w tamtym spotkaniu dla Stali zdobył Piotr Łuczka. W rewanżu sanoczanie z Białej Podlaskiej wracali „na tarczy” z dwubramkowym balastem.

Piszą nową historię…
Piłkarze Stal Sanok piszą kolejną ciekawą historię klubu. Oby rozdział pt. „Zwycięska passa na inaugurację” był tak długi, jak długi klubu MKS Stal Sanok. Niech trwa nawet do końca sezonu, w którego trakcie znajdzie się rozwiązanie i klub oddali się od finansowej przepaści. Wtedy też, będzie można zakończyć rozdział zwycięstw i problemów finansowych.

Stal Instal-Bud Sanok – Podlasie Biała Podlaska
1 września 2012 (sobota) godz. 17.00
stadion MOSiR Sanok, ul. Żwirki i Wigury

M.P.
foto: Tomasz Sowa

AKTUALNA TABELA III LIGI, GRUPY LUBELSKO-PODKARPACKIEJ

01-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)