REKLAMA
REKLAMA

Transmisja na żywo: Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie! Tylko u nas!

HOKEJ. Przed nami emocjonująca, hokejowa niedziela. Ciarko PBS Bank KH Sanok podejmuje JKH GKS Jastrzębie. Transmisję na żywo w tvPodkarpacie.pl rozpocznie się o 17:45. Zapraszamy! WŁĄCZ TRANSMISJĘ.

Jastrzębianie to obecnie czwarta siła Polskiej Ligi Hokejowej. Na inaugurację, podopieczni Jiriego Reznara przegrali w hali Jastor 1:5 z GKS-em Tychy. Zrehabilitowali się dwa dni później wygrywając w Sosnowcu 4:1. W 3. kolejce, wyższość ekipy JKH musieli uznać torunianie, którzy ulegli gospodarzom 1:3. Jastrzębie ma na swoim koncie 6 punktów.

Cztery mecz rozegrane i 10 punktów – takim bilansem mogą pochwalić się obrońcy tytułu, hokeiści Ciarko PBS Bank KH. Sanoczanie przegrali w Katowicach po karnych, ale trzy kolejne potyczki, należały już do nich: Comarch Cracovia 4:3, Zagłębie Sosnowiec 3:1 i Unia Oświęcim 8:2.

Obie drużyny zaliczane są do grona faworytów do zdobycia jednego z krążków mistrzostw Polski. Zapowiada się ciekawe widowisko.

Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie, 16.09 (niedziela), godzina 18:00

Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 17:45.

Relację przeprowadzi tvPodkarpacie.pl. WŁĄCZ TRANSMISJĘ

Foto: Tomasz Sowa

16-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)