REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS ZSL
REKLAMA

TREPCZA: Nieudana ucieczka przed policją!

SANOK. Policjanci zatrzymali w pościgu mężczyznę, który spowodował zdarzenie drogowe. Zatrzymany był pod wpływem alkoholu. Tłumaczył, że uciekał bo chciał uniknąć kary.

 

W sobotę, przed godz. 1 w nocy, policjanci udali się do miejscowości Trepcza na ulicę Sanocką. Z informacji jaką otrzymali od dyżurnego wynikało, że doszło tam do zdarzenia drogowego. Dojeżdżając do miejsca zauważyli znajdujący się w rowie samochód marki Fiat oraz mężczyznę stojącego przy drodze, który na widok radiowozu przeskoczył rów i zaczął uciekać.

Policjanci ruszyli w pościg i po chwili zatrzymali uciekającego. Zatrzymanym okazał się 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna był pijany, miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Tłumaczył policjantom, że jadąc samochodem stracił nad nim panowanie i wjechał do rowu. Następnie widząc radiowóz zaczął uciekać. Chciał w ten sposób uniknąć kary, gdyż zdawał sobie sprawę, że jest nietrzeźwy.

Za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości polskie prawo przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

 

źródło: KPP Sanok

01-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)