Praca Auto Serwis
Janas Podłogi

TSV wygrywa sparing z MOSiR-em Jasło (ZDJĘCIA)

SIATKÓWKA. Podopieczni Macieja Wiśniowskiego pokonali MKS MOSiR Jasło 3:1 w meczu kontrolnym, przygotowującym sanocki zespół do zmagań ligowych. Spotkanie rozegrano w hali Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku.

Sanoczanie rozpoczęli mecz wyraźnie rozluźnieni, przegrywając partię otwierającą spotkanie 13:25. Słowa przekazane przez trenera TSV w przerwie, poskutkowały zmianą oblicza zespołu gospodarzy. Sanoccy siatkarze złapali lepszy rytm gry, podwyższyli jakość poszczególnych elementów, a efektem były zwycięstwa w trzech kolejnych setach. Mimo wygranej, gra naszych seniorów pozostawiała wiele do życzenia. Trzeba jednak pamiętać, że drużyna jest na etapie przygotowania do sezonu, który rozpocznie się 6 października. Przypomnijmy, że rywalem TSV będzie AZS UR Rzeszów.

Wciąż niepewny jest udział w rozgrywkach ligowych Jakuba Zmarza, który obecnie przechodzi rehabilitację po urazie kolana. Groźnej kontuzji przed rozpoczęciem przygotowań doznał Przemysław Chudziak. Młody przyjmujący sanockiej drużyny będzie wyłączony z gry przez kilka miesięcy. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia zawodników TSV.

TSV Mansard Sanok – MKS MOSiR Jasło 3:1 (-13, 14, 23, 21)

Skład TSV: Michał Środa, Dawid Róg, Piotr Kochan, Miłosz Dżugan, Piotr Sokołowski, Grzegorz Wolanin, Tomasz Sokołowski (libero) oraz Adrian Gratkowski, Grzegorz Mańko, Arkadiusz Baran, Krzysztof Dziadosz (libero).