REKLAMA
REKLAMA

TSV zmierzy się z II-ligowcem!

SANOK. Już jutro (4 września) seniorzy klubu TSV Sanok zagrają na własnym parkiecie z drużyną PWSZ Karpat Krosno, występującą na co dzień w II lidze. Spotkanie sparingowe będzie świetną okazją do sprawdzenia zawodników, którzy w tym roku dołączyli do sanockiego klubu.

Trener sanoczan Maciej Wiśniowski zaznacza, że sparing z II-ligowcem będzie dobrym przetarciem jego zespołu przed zbliżającym się sezonem. – W meczach przygotowujących do sezonu, nie do końca liczy się końcowy rezultat. Pojedynek z Karpatami będzie dobrą okazją do przećwiczenia poszczególnych fragmentów gry w nowym ustawieniu. W zespole pojawili się nowi gracze, którzy wzmocnią z pewnością wyjściową szóstkę. Zależy mi na tym, aby w zbliżającym się sezonie zawodnicy rozumieli się na boisku, a pojedynek z Karpatami umożliwi naszej drużynie zgranie – podkreśla.

PWSZ Karpaty Krosno ostatni sezon zakończyły na wysokim 3 miejscu w ligowej tabeli. Miejmy nadzieję, że zawodnicy TSV Sanok pokażą boiskowy charakter i udowodnią, że są w stanie powalczyć w tym roku o czołowe pozycje III ligi. Mecz z Karpatami Krosno już jutro (4 września) o godz. 18:30 w Zespole Szkół nr 3. Wszystkich kibiców bardzo serdecznie zapraszamy i zachęcamy do dopingu, który miejmy nadzieję poniesie sanoczan do zwycięstwa.

03-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)