REKLAMA
REKLAMA

Turniej tenisa ziemnego na nowych kortach

SANOK. Burmistrz Miasta Sanoka zaprasza na Turniej tenisowy, który odbędzie się w najbliższy weekend. Będzie on zwieńczeniem realizowanego przez Miasto Sanok większego projektu „Przebudowa i rozbudowa obiektów toru lodowego wraz z budową kortów tenisowych na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku”.

 

Ostatnim etapem projektu była budowa nowych kortów tenisowych w obrębie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku. Właśnie na nich 28 i 29 lipca br. zostanie rozegrany inauguracyjny turniej tenisowy dzieci i młodzieży. W każdym dniu rozgrywki trwać będą od 11 do 17. Wstęp wolny.

W ramach projektu, dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego zostały m.in. zmodernizowane obiekty sanockiego toru lodowego, trybuny, a także pomieszczenia Domu Sportowca. Ostatnim etapem była budowa 3 kortów tenisowych: dwóch odkrytych wewnątrz toru lodowego i jednego krytego w hali pneumatycznej.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

25-07-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)