REKLAMA
REKLAMA

Ukradł 550 funtów. W organizmie miał ponad 2,5 promila

SANOK / PODKARPACIE. 550 funtów i 20 złotych padło łupem 38 – letniego mężczyzny, który postanowił „zaopiekować” się portfelem kobiety, z którą przebywał na jednym spotkaniu towarzyskim. Kilkadziesiąt minut później złodzieja zatrzymali policjanci.

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że w piątek przed północą była na spotkaniu towarzyskim u koleżanki. Przebywał tam również nieznany jej mężczyzna, który nagle opuścił mieszkanie twierdząc, że musi coś załatwić w mieście. Pokrzywdzona zorientowała się, że został jej skradziony portfel. Natychmiast zadzwoniła po policję.

Kilka minut przed godz. 1. w nocy policjanci patrolując teren zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi sprawcy. Po zatrzymaniu okazało się, że 38-letni mieszkaniec powiatu sanockiego posiada przy sobie większą ilość pieniędzy, część z nich była w brytyjskiej walucie. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić skąd ma przy sobie te pieniądze. Badanie trzeźwości wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. W sobotę usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. O karze dla niego zdecyduje sąd.

źródło: KPP Sanok

26-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)