REKLAMA

Ukradł fragment ogrodzenia

SANOK. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który jechał rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Na doczepionym wózku wiózł skradziony chwilę wcześniej  metalowy element ogrodzenia przychodni zdrowia

. Został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Wczoraj w południe na Policję zadzwoniła mieszkanka powiatu sanockiego zgłaszając, że na ul. Lipińskiego w Sanoku nieznany jej mężczyzna uszkodził ogrodzenie przychodni zdrowia, wyłamując metalowy element. Z zawiadomienia wynikało, że sprawca załadował go na doczepiony do roweru wózek i odjechał w kierunku Zagórza.

Przybyli na miejsce policjanci patrolując okolice punktów skupu złomu przy ul. Lipińskiego zauważyli opisywanego mężczyznę, jadącego na rowerze. Rowerzysta na widok radiowozu zaczął uciekać. Po zatrzymaniu go potwierdziło się, że 44-latek bez stałego miejsca zamieszkania  ukradł fragment ogrodzenia i sprzedał na jednym z punktów skupu złomu.

Policjanci zbadali stan trzeźwości mężczyzny, miał w organizmie prawie promil alkoholu.  Został osadzony w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Skradzione mienie zostało odzyskane przez funkcjonariuszy i  przekazane właścicielowi.

KPP Sanok

20-10-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.