REKLAMA
REKLAMA

Ukradł taksówkarzowi telefon

SANOK. Kilku chwil potrzebowali sanoccy policjanci, aby zatrzymać mężczyznę, który ukradł z taksówki telefon komórkowy. Sprawca został zatrzymany w bezpośrednim pościgu w okolicy swojego miejsca zamieszkania.

Przedwczoraj przed godz. 3. w nocy młody mężczyzna wracał taksówką do swojego domu. W trakcie swojej podróży pomiędzy ulicami Lipińskiego a Robotniczą ukradł taksówkarzowi telefon komórkowy wartości 700zł, a następnie wysiadł z pojazdu. Gdy taksówkarz zorientował się, że nie ma telefonu, zawiadomił o tym fakcie Policję. Natychmiastowa reakcja funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania złodzieja.

Sprawcą okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, który przyznał sie do zarzucanego mu czynu. Mężczyznę przebadano na alkomacie, w chwili zdarzenia miał w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu. Złodziej noc spędził w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia, a odzyskany telefon przekazano właścicielowi.

KPP Sanok

11-01-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)