REKLAMA

WARSZAWA : Polacy nie zawiedli. Plac Trzech Krzyży już pełny

Dziesiątki tysięcy Polaków z całego kraju dotarło już na plac Trzech Krzyży w Warszawie, gdzie koncertem patriotycznym rozpoczął się Marsz w obronie Telewizji Trwam.

Plac Trzech Krzyży, Aleje Ujazdowskie są już pełne. Rodacy nie zawiedli. Idźmy do nich. Zwyciężymy – powiedział podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości jej lider Jarosław Kaczyński.

Marek Lewandowski, rzecznik „Solidarności”, powiedział, że do stolicy autokarami zorganizowanymi przez związek przyjechało 30 tys. osób z całego kraju. Zastrzegł jednocześnie, że członkowie „Solidarności” przyjeżdżali także na własną rękę, np. w ramach wyjazdów organizowanych przez parafie.

Wsparcie dla marszu zapowiedziało wiele innych organizacji, m.in. Akcja Katolicka. Wsparcie dla marszu zadeklarowali też politycy Solidarnej Polski (SP).
– Popieramy te wszystkie inicjatywy zgłaszane przez maszerujących, o. dr. Tadeusza Rydzyka i Radio Maryja. Będziemy tutaj czynnie wspierać organizatorów – powiedział szef klubu SP Arkadiusz Mularczyk.

Tysiące ludzi w dalszym ciągu pozostaje w drodze. Organizatorzy szacują wstępnie, że do stolicy ma przybyć od 500 do 1000 autokarów.

źródło: NASZ DZIENNIK

29-09-2012
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.