REKLAMA
REKLAMA

Wieczór z tangiem w Nobo Cafe

SANOK. NoBo Cafe zaprasza na spotkanie oraz warsztaty „Dialog w tangu”, które odbędą się w Sanoku 17 sierpnia pod okiem niezwykłej pary Uli Wojtkowiak i Domenico Novelli.

Warsztaty skierowane są dla wszystkich którzy chcą popracować nad rozwojem świadomości własnego ciała i czerpać radość z odkrywania jego możliwości.

Ula Wojtkowiak (Polska) jest po Akademii Teatralnej w Pradze (DAMU). Zajmuje się treningiem ruchowym dla aktorów jak pasjonatów fizycznego teatru. Od lat profesjonalnie związana jest z tangiem argentyńskim jako tancerz, tango Dj, performer i pedagog. Szkoliła się pod okiem wielu argentyńskich mistrzów. Swój program zajęć „Dialog w tangu” opiera o rozwój świadomości własnego ciała i czerpania radości z odkrywania jego do tej pory nieznanych możliwości, radzenia sobie z limitami w twórczy sposób.

Domenico Novelli (Włochy) szkolił się zwłaszcza w Rzymie pod okiem wielu mistrzów tangueros, w głównej mierze u Alejandry Mantinian, którą uważa za swój największy taneczny autorytet.

Wspólnie występują przy różnych okazjach oraz uczą sztuki argentyńskiego tanga na różnych poziomach zaawansowania na arenie międzynarodowej.

17:00- 20:00 warsztaty nauki pierwszych kroków- dla wszystkich!
20:00- 22:00 mała milonga, pokaz tańca Uli i Domenico

Kiedy: 17 sierpnia
Gdzie: NoBo Cafe ul. Jana III Sobieskiego 21 w Sanoku
Za ile: 50 zł
Zapisy: bazarsztuki1@gmail.com lub 503 374 929

Uwagi praktyczne:
prosimy zabrać ze sobą wygodne, luźne ubrania. Na zajęcia przydadzą się skarpetki, potem wygodne buty w których można się poślizgać po parkiecie. Mile widziana kreacja na wieczór. Na zajęcia można zapisywać się w parach i bez pary.

Ze względu na wielkość przestrzeni i komfort swobody ruchu podczas zajęć ilość miejsc ograniczona!
Zajęcia są dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych i doświadczeń w ruchu / tańcu!

źródło: Nobo Cafe

14-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)