REKLAMA
REKLAMA

Wiosenne promocje w Bajce (ZDJĘCIA)

Wiosna to czas, kiedy nasze pociechy, te małe i duże chętniej niż kiedykolwiek wychodzą na podwórka. Spragnione słońca i ruchu z przyjemnością oddają się zabawom na świeżym powietrzu.

 

By uprzyjemnić im zabawę przygotowaliśmy bardzo ciekawą ofertę wiosenno-letnią. Na uwagę zasługują zabawki do piasku. Bardzo duży wybór kolorowych wiaderek, foremek, łopatek a także autek, koparek i spychaczy rodzimej produkcji zachęci maluchy do fantastycznej zabawy. Wzorzyste piłki z wizerunkiem ulubionych postaci z bajek zachęcą do wzmożonego ruchu. Bańki mydlane pod postacią zegarków na rękę, różnego rodzaju mieczy i pistoletów na baterie to kolejne produkty idealne w czasie podwórkowej zabawy. W naszej ofercie wiosennej nie mogło zabraknąć pojazdów na akumulator. Samochody, quady, traktorki to ulubione zabawki kilkuletnich chłopców. Dla maluszków przygotowaliśmy ciekawe rowerki trójkołowe, a dla małych wyczynowców rowerki dwukołowe, deskorolki i hulajnogi. Dbając o bezpieczeństwo naszych pociech oferujemy także kaski ochronne i ochraniacze na łokcie i kolana.

Posiadamy już w sprzedaży bogatą ofertę zabawek dmuchanych do wody; baseny,  materace, kółka do pływania, rękawki, kamizelki, małe baseniki z ochronnym daszkiem dla najmłodszych i wiele innych.

Niedługo Dzień Dziecka. Wielu rodziców poszukuje nietuzinkowego prezentu dla swojego dzieciaka, dlatego na naszych półkach znalazły się zabawki idealne na upominki dla dziecka w każdym wieku. Specjalnie przygotowana oferta zadowoli z pewnością wielu  klientów.

Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o Euro 2012. Dla kibiców małych i dużych proponujemy wiele gadżetów: kapelusze, czapki, szaliki, piłki, breloczki, zawieszki, chorągiewki, akcesoria do samochodu i nie tylko. A wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w Sanoku przy ul. 1000-lecia 83.

Bożena Piotrowska

Firma Handlowa Bajka Sp. Jawna
38-500 Sanok ul. 1000-lecia 83
tel. 13 46-42-110

11-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook