REKLAMA
REKLAMA

Włamywacz zabrał kable elektryczne

POWIAT BRZOZOWSKI. Policjanci zatrzymali sprawcę włamania do jednego z nowobudowanych domów w Turzym Polu. Łupem przestępcy padły kable elektryczne o łącznej wartości 1200 zł. Jednak swoją zdobyczą nie cieszył się długo.

Wczoraj brzozowscy policjanci zatrzymali sprawcę włamania do jednego z nowobudowanych domów w Turzym Polu. Funkcjonariusze ustalili, że przestępca dostał się do pomieszczeń budynku przez otwory okienne, które zakryte były deskami. Mężczyzna penetrując wnętrze budynku zabrał kable elektryczne o długości około 150 metrów. Jednak  swoim łupem nie cieszył się długo.

Już następnego dnia policjanci dotarli do włamywacza. Okazał się nim 50-letni mieszkaniec Turzego Pola. Mężczyzna oświadczył, że zabrane kable wypalił i sprzedał jako złom. Pokrzywdzony wycenił poniesione straty na łączną wartość około 1200 zł.

Wczoraj 50-latek usłyszał zarzut włamania. Przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Brzozów

27-03-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)