REKLAMA
REKLAMA

Wycieczka piesza z PTTK

SANOK. Oddział PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku oraz Koło Przewodników PTTK Sanok serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta Sanoka i jego gości na organizowane w każdą niedzielę wakacji w miesiącach lipiec – sierpień wycieczki z przewodnikiem w przepiękne okolice Sanoka.


Uczestnicy wycieczki przed cerkwią prawosławną w Komańczy – foto. Monika Kowalczyk

Przewodnik Beskidzki Grzegorz Surówka: serdecznie zapraszam Państwa na wycieczkę autokarowo-pieszą, która prowadzić będzie przez jedno z ciekawszych pasm gór Sanocko-Turczańskich, mianowicie pasmo Żukowa. Przejście piesze prowadzić będzie początkowo intensywnym podejściem – ścieżką edukacyjną wyznakowaną przez Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne, na której poznać można różne aspekty gospodarki leśnej. Dalej  głównym grzbietem pasma rozdzielającego zlewiska Morza Bałtyckiego i Morza Czarnego. Schodzić będziemy do miejscowości Teleśnica Oszwarowa w okolicach której znajdują  się najgłębsze zatoki Zalewu Solińskiego.

10-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)