REKLAMA
REKLAMA

Wypadek w Domaradzu – zginął kierowca fiata

Policjanci przy udziale prokuratora pracowali na miejscu śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginęła jedna osoba. Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 6.30 w Domaradzu na drodze krajowej nr 9. Czołowo zderzyły się tam ciężarowy daf z naczepą i osobowy fiat.


Zdarzenie miało miejsce w niedzielę około godz. 6.30 w Domaradzu na krajowej „dziewiątce”. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący ciężarowym dafem na łuku drogi najprawdopodobniej omijał pieszego i zjechał na przeciwny pas ruchu w wyniku czego zderzył się czołowo z nadjeżdżającym fiatem. W wypadku na skutek doznanych obrażeń, kierowca fiata poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci ustalili tożsamość osób biorących udział w zdarzeniu. Kierowca i pasażer dafa to 56-letni i 44–letni obywatele Rumunii. Funkcjonariusze ustalili, że w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Natomiast kierowca fiata to 75-letni mieszkaniec powiatu leskiego. Mężczyźnie pobrano krew do badania.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora ponad 3 godziny pracowali policjanci, ustalili świadków, zabezpieczali ślady, które pomogą teraz w wyjaśnieniu okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia. Droga na tym odcinku była nieprzejezdna. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy.

01-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)